Bijzondere Gemeenteavond over Gods werk in Irak D.V. woensdagavond 15 september

Op D.V. 15 september a.s. spreekt Esther Grisnich op onze gemeenteavond over haar werk in Irak. Als landendirecteur van ZOA werkt zij in zeer moeilijke omstandigheden in o.a. vluchtelingenkampen. Graag neemt zij u op deze avond mee in haar indrukwekkend verhalen hoe God werkt in barre omstandigheden en welke zorgen en zegeningen dat met zich meebrengt. Esther Grisnich (1989) werkte voor World Vision in Jeruzalem, en was als Midden-Oosten-adviseur werkzaam voor het Europees Parlement en het ministerie van Buitenlandse Zaken. Sinds juli 2019 is Esther Grisnich ZOA-landendirecteur in Irak.

Deze avond vindt plaats in de Dorpskerk en begint om 20:00 uur.

Via de website kunt u zich voor deze avond aanmelden, of als u niet over internet beschikt bij ouderling M. Guichelaar 06-461 97 941.